Scarlet Runner
Loading...
No data available
| Category | Placing |
|---|---|
Competitor Details
| Yacht Name | Scarlet Runner |
|---|---|
| Sail Number | SM11 |
| Owner | Robert Date |
| Skipper | Robert Date |
| State | VIC |
| Club | SYC |
| Type | Reichel Pugh 52 |
| LOA | 15.99m |
| Beam | 4.51m |
| Draft | 3.60m |
| Designer | Reichel Pugh |
| Builder | Composite Constructions |